Lista Kandydatów 2011/12
Oficjalna lista kandydatów w Wyborach do Studenckich Rad Wydziałów w 2011 roku.
Kandydatów zachęcamy do przesyłania plakatów/ linków do stron do Rzecznik PSUEK Pauliny Wójtowicz: paulina.wojtowicz@psuek.pl, która umieści je na stronie www.psuek.pl.
Wydział Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych
Możliwa liczba głosów do oddania – 11
Kandydaci niezrzeszeni:
1. KASZA Sebastian, II rok GAP
Koalicja nr 1
1. BĘBENEK Gabriela, I rok Ekonomia
2. GRZYBEK Łukasz, IV rok MSG
3. JANUŚ Krzysztof, I rok GAP
4. JASZCZ Łukasz, I rok MSG
5. PARADA Justyna, I rok Ekonomia
6. PYTLOWSKA Olga, I rok Ekonomia
7. SADOWSKA Agnieszka, IV rok SM
8. STACHYRA Paulina, I rok Europeistyka
9. WITOWSKA Magda, I rok MSG
Koalicja nr 2
1. MAZUR Marcin, IV rok Ekonomia
2. TUDZIERZ Łukasz, IV rok Ekonomia
Koalicja nr 3
1. KARPIERZ Wojciech, II rok Socjologia
2. ŚMIŁEK Piotr, II rok Socjologia
Koalicja nr 4
1. BYLICA BOGNA, II rok IB
2. GRÓDEK Anna, I rok SM
3. HYLA Filip, II rok Ekonomia
4. KRUK Aleksandra, I rok GAP
5. JANISZEWSKI Ignacy, I rok MSG
6. STĘPNIEWSKI-JANOWSKI Michał, I rok IB
7. STYCZYŃSKI Bartosz, II rok SM
8. SZYNAL Grzegorz, II rok SM
9. ZELIAŚ Klaudia, I rok SM
Wydział Finansów
Możliwa liczba głosów do oddania – 6
Kandydaci niezrzeszeni:
1. KOZIEŁ Paweł, III rok FiR
2. KUBOWICZ Michał, I rok FiR
3. SMAK Małgorzata, I rok GP
Koalicja nr 1
1. JOŃCA Paulina, II rok GP
2. OLCHAWA Patrycja, II rok FiR
3. WILK Agnieszka, II rok GP
Wydział Towaroznawstwa
Możliwa liczba głosów do oddania – 4
Kandydaci niezrzeszeni:
1. BEREZA Joanna, IV rok Towaroznawstwo
2. SOWIŃSKI Marcin, I rok Towaroznawstwo
Koalicja nr 1
1. PIASECKI Bartosz, IV rok ZIP
2. TYMBARSKA Kamila, I rok Towaroznawstwo
3. WILCZAK Filip, IV rok ZIP
4. ŻUROWSKI Patryk, II rok ZIP
Wydział Zarządzania
Możliwa liczba głosów do oddania – 10
Kandydaci niezrzeszeni:
1. IGŁA Rafał, II rok TiR
Koalicja nr 1
1. ADAMCZYK Bartłomiej, I rok Zarządzanie
2. CZARNIK Anna, I rok RiC
3. FELIKS Marcin, I rok IS
4. GAŁ Agnieszka, I rok RiC
5. MAZUGA Katarzyna, I rok Zarządzanie
6. RZEPKA Łukasz, I rok RiC
7. SULENTA Justyna, I rok RiC
8. TROJAŃSKA Joanna, I rok Zarządzanie
9. UWARKIN Aleksandra, I rok RiC
10. ŻUŁAWIŃSKI Adrian, I rok IS
Koalicja nr 2
1. GAD Łukasz, III rok Zarządzanie
2. ODRZYWOŁEK Justyna, III rok Zarządzanie
3. PARTYKA Bartosz, I rok RiC
4. WIKTOR Marcin, II rok IS
Koalicja nr 3
1. GIZA Joanna, IV rok Zarządzanie
2. ZYGULSKI Paweł, IV rok Zarządzanie
Oficjalne ogłoszenie Samorządowej Komisji Wyborczej znajdziecie pod tym linkiem.